Kurumsal Kimlik Tasarımı

Nasıl tasarlıyoruz?

• Ambleminizi yeniden ele alacak, şirketin karakteri ve kimliği kadar yaratmak istediği etkiyi de göz önünde bulundurarak yeni bir logo tasarlayacağız.

• Görsel öğelerin değiştirilemez (sabit) ve değiştirilebilir (esnek) kullanımlarını tanımlayacağız. Kullanım alanları ile ilgili listemizi “neleri kapsar” başlığında paylaşıyoruz.

• Ana ve ara renklerden oluşan birincil ve ikincil renk paletini oluşturarak güçlü ve duygusal bir renk ilişkisi ve etkisi sağlayacağız.

• Tipografik yapıyı kurgulayacak ve kullanım farklılıklarını belirleyeceğiz.

• Bir “Kurumsal Kimlik Kullanım Standartları Kılavuzu hazırlayacağız. Kılavuz yeni logo ve kurumsal kimliğin diğer enstrümanlarının şirket içi ve dışında hızla ve standardize bir şekilde uygulanmasını sağlamaktır.

1. Kılavuzun basılı iki versiyonu özellikle şirket ve grup içi kullanımları hedefleyecek.

• Basılı ilk versiyon genişletilmiş bilgileri ve örnek ve uygulamaları kapsayacağı için Kurumsal İletişim, Pazarlama, Yönetim Kurulu sekreteryasına özel olacak.

• Basılı ikinci versiyon daha daraltılmış bir içerikte olacak. Hedef kitlesi çalışanlar ve Grup şirketleri çalışanları olacak. Özellikle yeni işe başlayanlar için hazırlanan “aramıza hoş geldiniz kiti”nde de bulunmasını öneriyoruz.

2. Kılavuzun basılı dışında bir de pdf versiyonunu size sunacağız. Özellikle intranet ve şirket web sitesi gibi dijital platformlarda hızlı ve kolay ulaşım için açık olacak. Hedef kitlesi medya organları başta olmak üzere iş ve sosyal paydaşlarınız olacak.

Grafik Tasarım

Graphic Design

Firma ve markanızın vermek istediği mesajı doğru, hızlı ve etkili bir şekilde iletmek için ihtiyacı olan tüm tasarımları kurumsal kimlik çizginize uygun olarak tasarlıyoruz. Estetik, yaratıcı ve efektif grafik tasarım çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz

Web Tasarım

Web Design

Sanal ortamda kendinizi göstermek zorlu bir süreçtir. Reel alışverişin dışında sanal ortamda yapılanyeni müşteriler,  müşterilere ve pazarlara açılırken aynı zamanda rakipleriniz ile yanyana duracağınız zorlu fuarlar alanlarında kendinizi göstermek zorlu bir süreçtir. Monogram olarak kendinizi en iyi şekilde ifade ederken en iyi şekilde fark edileceğiniz fuar stant tasarımlarını hazırlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo (Search Engine Optimization)

Bir web sitenizin olması hedef kitlenizin sizi bulabilmesi için yeterli değildir. Arama motorlarında markanızın üst sıralarda listelenmesi bulunurluğunuzu ve satış yapmanızı kolaylaştırır. Monogram olarak arama motoru optimizasyonu konusunda organik ve kalıcı çözümler üreterek en çok bulunanlar arasına girmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Social Media

Online dünyada hedef kitle ile markanızın doğrudan etkileşime geçtiği sosyal medya ortamlarında var olmamak kabul edilir bir durum değildir. Monogram olarak, firmanızın kurumsal diline uygun olacak şekilde sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ve daha çok takipçi kazanmanız için gerekli olan stratejilerin belirlenmesi konusunda çözüm üretiyoruz.

Sunum

Presentations

Gerek kurum içinde gerek hedef kitleye yönelik olarak anlatmak istediklerinizi özel sunumlar haline getirip buna bağlı olarak anlatmak markanıza olan ilgiyi en üst düzeye çıkartacaktır. Geçici çözümler yerine marka kurumsal yapınıza uygun ve güncel trendler ile bezenmiş bir sunum ile fark yaratmak istediğiniz zaman monogram olarak size özel çözümler üretiyoruz.

Katalog Tasarımı

Catalogue Design

Satış ve tanıtımın vazgeçilmez öğelerinden olan kataloglar, doğru tasarlanmadığında sadece masaüstünde dekor olarak kalırlar. Monogram olarak insanların rahat algılayacakları, aradıkları ürüne hızla ulaşabilecekleri, etkili katalog tasarımları hazırlıyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Packing Design

Raftaki ürünlerinizin fark edilmesi saniyeler ile sınırlı bir sürede gerçekleşir. Ürünleriniz için tasarlanmış doğru bir ambalaj tasarımı ile her saniye kazanca dönüşür. Monogram olarak saniyeleri kazanacağınız ambalaj tasarımları hazırlıyoruz.

Promosyon Tasarımı

Promotion Design

Marka bilinirliğinin bir parçası olan promosyon ürünleri, sıradan ve standart ürünler olduğu zaman farkındalık yaratmayacaktır. Monogram olarak firmanızı ve markanızı en iyi ifade eden ve size özel promosyon malzemelerini tasarlıyoruz.