MONOGRAM

Siz işinizde ne düşünüyorsunuz, bilmiyoruz!
Ama biz, işinizi nasıl daha iyi anlatırız onu düşünüyoruz.”  

MONOGRAM

Siz işinizde ne düşünüyorsunuz, bilmiyoruz!
Ama biz, işinizi nasıl daha iyi anlatırız onu düşünüyoruz.
”  

Serüvenimiz 2007 yılında başladı.

Yola çıktığımızda sadece hayallerimiz ve iyi fikirlerimiz vardı. Bir de her markanın olduğu gibi cılız ama hoş bir melodimiz… Ne derler bilirsiniz; markalar melodilerle doğar, büyür ve nefes alırlar. Bir melodiniz yok ise ürün ya da hizmetinizi tanıtamaz ve insanlara kabul ettiremezsiniz.

Biz de işe kendimizden başladık.

Melodimiz de kullandığımız enstrümanlarımıza sıkı sıkıya sarıldık.
İyi fikirler ve tasarım! Ne zaman dara düşsek yüzümüzü onlara döndük. Yeniden ve yeniden denedik… İyi orkestralar, hem enstrümanını bedeninin bir parçası olarak gören, hem de birlikte nefes alıp verebilen kişilerden kurulur. Biz de böyle olduğuna inandık, seçimlerimizi buna göre yaptık. Enstrümanların her birine hâkim orkestramız, yani güçlü kadromuzla müşterilerimize keyifle hizmet verdik. Birbirimize kenetlenmiş olmamız sadece bununla açıklanabilir.

Her geçen gün biraz daha büyüdük.
Güne başka mecralar ve bambaşka dostlarla uyandık.

Monogram’ın kapısından giren bu evin çocuğudur dedik. Kimileri elimizde doğdu, kimilerini baştan aşağı yeniledik, kimilerine ise sadece küçük dokunuşlarda bulunduk. Sonra sorumluluğumuz git gide arttı. Monogram’a güvenen bir kişinin bile yüzü asılmasın istedik, her yeni proje bizim için yeni bir değişim ve gelişim kapısı olduğunun bilincinde olduk. Bu sebeple de az dinlendik, çok çalıştık. Aramızdan uğurladıklarımız da oldu elbet. Fakat muhakkak gülümsedik ve gülümsettik.
Hep en iyi beste ve unutulmayacak eserler yaratmaya uğraştık. İşimize ruhumuzu kattık, aklımızı fikrimizi işimize adadık…
Başardık da.

Biz Monogram’ız,

Her zaman hazırız. Sizi dinlemeye, sizinle öğrenmeye, çalışmaya, içerikte ve tasarımda sizinle ‘bir’ olmaya, yeni şarkılar söylemeye, üretmeye!..

Monogram; iki veya daha fazla harfin kombine edilerek oluşturulduğu amblem değeri taşıyan simge tasarımıdır.